Hancock

10. července 2008 v 19:00 | Pavel Smrčiak |  Filmy a hudba
Hancock-super člověk,hrdina,nebo ničitel a alkoholik??Vlastně všechno naráz,je to superman a alkoholik,který zachraňuje lidi,ale nadělá přitom tolik škody,jako snad ještě nikdo.
Žije v malém srubu kousek od moře,je to pár maringotek sestavených dohromady a ač se zdá jeho život dokonalý není tomu tak.Je totiž bez peněz,pije,má krku předvolání k soudu a navíc má v sobě hluboký pocit osamocení a nesounáležitosti.
Jednoho dne zachrání před rozjetým vlakem podnikatele Raye Embreyho,který se snaží změnit svět a právě tenhle podnikatel ho přesvědčí,aby šel do vězení a aby si odpykal své "zločiny" se slovy,že tu bude nanejvýš týden a že ho za chvíli budou lidé postrádat.A skutečně ano....za 2-3 týdny jde do obchdního centra,kde osvobodí osm rukojmích,zachrání policistku a zadrží čtyři zloduchy,přičemž jejich bossovi usekne ruku.Za toto je propuštěn z vězení a pokračuje jako Hrdina ve zlepšování své zkažené pověsti.
Jednoho dne jde ke Rayovi a k jeho překvapení s ním jeho žena,Mary,po polibku,udělá díru ve zdi.Hancock tedy ví,že není sám......Ona mu na domluvené schůzce všechno řekne:žili spolu jako manželé mnohem dříve než Kristus,byli stvořeni v párech,ale kdykoli jsou si blíž, jejich síla se vytrácí,ale neřekne mu odkud jsou nebo co jsou.
Očividně ho miluje,ale nechce dopustit jeho,nebo svoji smrt a taky se bojí o svoje současné manželství,a tak když Hancock vyrukuje s tím,že to řekne jejímu manželovi,strhne se v centru města mezi oběma zuřivá bitva,která po sobě zanechá takové škody,že to její manžel stejně zjistí.
Nakonec se tedy rozejdou,ale to že byli chvíli spolu, zapůsobilo......Hancock je postřelen v arabském obchdě a jak jinak- vysílají to v televizi a onen bezruký zloděj to uvidí.Hnán pomstychtivostí,společně s novými parťáky prchne z vězení a namíří si to rovnou do nemocnice.
Tam zdánlivě všichni zemřou,protože tam příjde i Mary.Nakonec však všichni přežijí,kromě padouchů samozřejmě.Hancock musí utéct aby získal sílu a aby se uzdravil on i jeho žena,jak se dozvěděl.Zapůsobí to a on i jeho žena žijí dále,on jako superhrdina a ona jako manželka a matka.Nakonci udělá Hancock na měsíci veliké srdce jako symbol projektu,který vedl muž,kterého kdysi zachránil a který mu za to"zachránil jeho život".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strouhis strouhis | Web | 26. ledna 2009 v 11:27 | Reagovat

tohle je borcovina ako sviň,,ale viděl sem jen asi tak půlku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama